Dizi· Komedi· Aile· Çocuklar

Çocuklar Duymasın

20022h 0m5.5(24 oy)Final yaptı9 sezon · 464 bölüm (2019)Turkish

Türkiye'de Nerede İzlenir?

Çocuklar Duymasın (2002) dizisi şu anda Türkiye'deki büyük yayın platformlarında (Netflix, Disney+, BluTV, Amazon Prime Video, puhutv, TOD, Exxen) mevcut değil. Uluslararası bölgelerdeki (ABD / Birleşik Krallık) yayın seçeneklerini aşağıdaki "Diğer Bölgeler" panelinde bulabilir, ilerde eklendiğinde bilgilendirilmek için listene ekleyebilirsin. TMDB puanı 5.5/10 (24 oy) · 9 sezon · 464 bölüm.

Yayın Durumu

Final yaptı

Son bölüm:9. sezon 32. bölüm · (76. Bölüm (3. Final))

Orijinal kanal: atv, FOX, Kanal D

Bölüm bilgisi itibarıyla

Konu

Evlilikteki küçük şeyleri büyük sorunlara dönüştürebilen, olayların bu hale gelmesinde sürekli birbirlerini suçlayan, sık sık boşanmaktan söz etseler de onlar için dünyadaki en değerli şey olan çocukları düşünerek vazgeçen Meltem ile Haluk çiftinin öyküsü, pek çok ailenin yaşantısına ayna tutuyor.

Etiketler

39

Streaming Score

Riskli

dizidepo'ya özel: izleyici puanı + TR erişilebilirlik birleşimi.

  • İzleyici: 39/60
  • Erişilebilirlik: 0/40
  • TR platformu: 0
  • Oy sayısı: 24

Topluluk Puanı

Yükleniyor…

Senin puanın

Türkiye bölgesinde yayın bilgisi bulunamadı.

TMDB'da bu başlık için sağlayıcı eşleşmesi yok. Yeni eklenen platformlar genelde 24-72 saat içinde işlenir; yayın bilgisi düzenli olarak yeniden kontrol ediliyor.

Yayın bilgisi kontrol edildi

Sezonlar

  1. Çocuklar Duymasın 1. Sezon (TGRT) afişi

    1. Sezon (TGRT)

    13 bölüm · 2002

  2. Çocuklar Duymasın 2. Sezon (ATV) afişi

    2. Sezon (ATV)

    50 bölüm · 2002

  3. Çocuklar Duymasın 3. Sezon (Star TV) afişi

    3. Sezon (Star TV)

    32 bölüm · 2003

  4. Çocuklar Duymasın 4. Sezon - Çocuklar Ne Olacak (Star TV) afişi

    4. Sezon - Çocuklar Ne Olacak (Star TV)

    26 bölüm · 2004

  5. Çocuklar Duymasın 5. Sezon (ATV) afişi

    5. Sezon (ATV)

    66 bölüm · 2010

  6. Çocuklar Duymasın 6. Sezon (ATV) afişi

    6. Sezon (ATV)

    41 bölüm · 2011

  7. Çocuklar Duymasın 7. Sezon (FOX) afişi

    7. Sezon (FOX)

    160 bölüm · 2013

  8. Çocuklar Duymasın 8. Sezon (Kanal D) afişi

    8. Sezon (Kanal D)

    44 bölüm · 2017

  9. Çocuklar Duymasın 9. Sezon (Kanal D) afişi

    9. Sezon (Kanal D)

    32 bölüm · 2018

Oyuncular

Fragmanlar & Videolar1

  • Çocuklar Duymasın 1.Bölüm Fragmanı-3

    Fragman · 23.07.2017

Bunları da Sevebilirsin

Yorumlar0

Herkes okuyabilir, sadece üyeler yorum yazabilir.